Aby časté mytí a dezinfekce neponičily Vaši pružnou kůži

Kůže je největší lidský orgán a na rukou podléhá extrémní zátěži. Časté mytí, čistící a desinfekční prostředky stejně jako nízké teploty a drsné povrchy. Namáhání pokožky způsobuje její vysychání, praskání a v krajním případě až ekzémy.

Časté mytí rukou a používání dezinfekcí ničí bakterie na kůži, zároveň ale z povrchových vrstev pokožky odstraňuje důležité lipidy. Důsledkem je více porézní kožní bariéra a vznik mezer v ní. Tudy pak z kůže uniká přirozená vlhkost a kůže dál vysychá. Přirozená funkce kůže jako ochranné bariéry je narušena, takže špína, bakterie a alergeny jí pronikají snadněji a mohou vést např. k infekci či alergickým reakcím. Vždy, v práci i doma, když jsou Vaše ruce ve stresu, potřebujete nutnou hygienu doplnit odpovídající zdravotní péčí o kůži.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2024 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.