Allpresan

Filozofie

Již 20 let zkoumáme a vyvíjíme inovativní prostředky pro zdraví a krásu vaší pokožky. Spolupracujeme s hlavními experty v oborech dermatologie, diabetologie a podologie.

Naše studie jsou prováděny dle farmakologických standardů (dvojitě slepé, nahodilé a s placebo-kontrolou) a snesitelnost našich produktů je potvrzena nezávislými instituty.

 

Exklusivně

Klademe vysoké nároky na kvalitu produktů i sami na sebe a naším závazkem je i odborné poradenství. Proto nejsou všechny naše produkty volně dostupné na  trhu. Některé z nich naleznete pouze u odborníků na péči o nohy. Vaše nohy budou odborně ošetřeny za použití výrobků Allpresan a ty znich, co nejsou určeny pouze pro profesionální použití, si u Vašeho specialisty budete moci zakoupit v baleních pro domácí použití. Jiné produkty pak můžete zakoupit v lékárnách a vybraných kosmetických institutech nebo na našem e-shopu. Naše zákazníky v oboru podporujeme odborným webem i nabídkou dalšího vzdělávání a vědeckými informacemi.

 

Allpresan distribuje GPS-OFA.cz. Více ZDE.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2024 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.