Co nás odlišuje? Naše patentovaná technologie BarrioExpert.

Krémové pěny určené k péči o pokožku. Již od roku 1998.

Efektivní péče o pokožku. Vědecky podložená účinnost.

V lékárnách a supermarketech máte na výběr přes sto různých druhů krému. Většina z nich obsahuje převážně tuk. Mastný film, vzniklý na pokožce po jejich aplikaci, může negativně ovlivnit některé přirozené funkce kůže a zvyšují riziko uklouznutí a pádu.

Krémové pěny Allpresan original jsou moderní alternativa ke „klasickým“ produktům v péči o pokožku se vyznačují snadnou roztíratelností a rychlým a vysoce účinným vstřebání účinných látek. Pěnové krémy jsou také po expanzi z dózy výrazně vydatnější než srovnatelné emulze.

Výjimečnost krémových pěn Allpresan original

Krémová pěna s technologií BarrioExpert napodobuje princip moderních funkčních textilií. Zesiluje kožní bariéru působením prodyšné ochranné sítě, která neviditelně přilne na horní vrstvu pokožky a přitom neovlivní žádnou z jejích přirozených funkcí. Kůže je tak chráněná před vznikem otlaků, otěru a nadměrnou vlhkostí. Posílená, intaktní kožní bariéra tak efektivně chrání tělo před bakteriemi a mykotickými patogeny. Aktivní složky našich krémových pěn pak pozitivně působí na pokožku a brání tak vzniku různých komplikací.

Allpresan original přináší

  • Účinnou ochranu kůže před vnějšími vlivy jako jsou vlhkost či na pokožce se nacházející pot. Bez omezení běžných funkcí pokožky
  • Snadnou, rychlou a efektivní aplikaci. Žádný nepříjemný, kluzký a póry ucpávající mastný film na pokožce
  • Bohatou péči s lipidy, hydratací a dalšími účinky aktivních složek
  • Spotřebitelskou úspornost. Při správné aplikaci představuje obsah dózy 125 ml obvykle množství pěny pro měsíční péči o Vaši pokožku (dle rozsahu ošetřované oblasti)

Výhody technologie BarrioExpert

  • Nepokrývá kůži plošně - tvoří na pokožce prodyšnou ochranou síť
  • Spojuje výhody na lipidy bohatých emulzí se snadnou roztíratelností pěny
  • Díky pěnové formě je významně vydatnější než srovnatelné emulze
  • Po aplikaci mastného krému musíte nějakou dobu vyčkat, než se můžete obléknout.

BarrioExpert® LIPO2 Skin Repair Technologie

Inovativní a patentovaná technologie BarrioExpert® LIPO2 Skin Repair vytváří prodyšnou ochrannou síť chránící kůži před vnějšími vlivy, aniž by ovlivňovala její fyziologické funkce. Tak, jako v případě moderních funkčních textilií, může kůže po aplikaci pěny volně dýchat. Kožní lipidy perfektně zapadnou do poškozené struktury kožní bariéry jako kostičky puzzle. Byla prokázána oprava kožní bariéry a zesílení kožní regenerace.

 

Po aplikaci mastného krému musíte nějakou dobu vyčkat, než se můžete obléknout. Při aplikaci krémové pěny Allpresan sami poznáte, že to není třeba.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2024 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.